Sejico naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai užtikrina sklandų svetainės veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite „Privatumo Politikoje“.

Privatumo politika

UAB „CORNER CASE TECHNOLOGIES“ PRIVATUMO POLITIKA

 

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

 1. 1.1 Ši privatumo politika (toliau – „Privatumo Politika“) yra priimta UAB „Corner Case Technologies“, juridinio asmens kodas 304310978, buveinės adresas Vingio g. 11-1, Gilužiai, LT-14195 Vilniaus r., Lietuva (toliau –  „Bendrovė“).

 

 1. 1.2 Šioje Privatumo Politikoje lengvai skaitoma bei suprantama forma aprašoma kaip Bendrovė tvarkys ir saugos Jūsų pateiktus Asmens duomenis, Jums naudojantis Bendrovės internetine svetaine www.sejico.lt (toliau – „Internetinė svetainė“), joje esančia „Sejico“ plaforma (toliau – „Internetinė platforma“) bei mobiliąja aplikacija „Sejico.lt“ (toliau – „Mobilioji aplikacija“) (toliau visi kartu – Bendrovės Paslaugos). Politikoje Jūs rasite visą būtiną informaciją apie Bendrovės tvarkomus Jūsų Asmens duomenis bei Jūsų, kaip Duomenų subjekto, teises ir jų pasinaudojimo tvarką.

 

 1. 1.3 Bendrovė gerbia Jūsų privatumą, o Jūsų Asmens duomenų saugumas yra Bendrovės prioritetas, todėl Bendrovė teikdama Paslaugas užtikrina tinkamą Jūsų Asmens duomenų apsaugą, įgyvendinama Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 (toliau - „BDAR“) bei kitų teisės aktų reikalavimus, bei savo veikloje, be kita ko, užtikrindama duomenų tvarkymo operacijoms tinkamas organizacines ir technines saugos priemones.

 

 1. 1.4 Iškilus poreikiui, Bendrovė turi teisę bet kuriuo metu peržiūrėti ir atnaujinti Privatumo Politikos nuostatas. Apie Privatumo Politikos pakeitimus, bus informuojama Internetinės svetainės ir Mobiliosios aplikacijos gerai matomame pagrindiniame puslapyje, todėl rekomenduojama iš anksto susipažinti tiek su skelbiama Privatumo Politika, tiek su jos pakeitimais.

 

 1. 1.5 Naudodamiesi Bendrovės Internetine svetaine, Internetine platforma ar Mobiliąja aplikacija, Jūs sutinkate, jog Jūsų Asmens duomenys būtų tvarkomi šioje Privatumo Politikoje numatyta apimtimi, būdais ir tikslais. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo Politika, naudotis Bendrovės teikiamomis Paslaugomis negalite.

 

 1. 1.6 Turėdami klausimų dėl šios Privatumo Politikos įgyvendinimo ar norėdami susisiekti su Bendrovės atsakingais asmenimis, turite teisę kreiptis į Bendrovę šiais kontaktiniais duomenimis: telefono numeris +370 671 13 149, el. pašto adresas info@sejico.lt.

 

2. PAGRINDINĖS SĄVOKOS

 

2.1 Privatumo Politikoje pagrindinės vartojamos sąvokos yra šios:

 

  1. 2.1.1 Asmens duomenys – tai bet kokia informacija apie Jus, iš kurios Bendrovė gali tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybę (pavyzdžiui, vardas, pavardė, el. paštas ir kita).

 

  1. 2.1.2 Duomenų subjektas – tai Internetinės svetainės, Internetinės platformos ar/ir Mobiliosios aplikacijos lankytojas, kurio Asmens duomenis Bendrovė renka.

 

  1. 2.1.3 Duomenų subjekto Sutikimas – Internetinės svetainės, Internetinės platformos ar/ ir Mobiliosios aplikacijos lankytojo laisva valia duotas Sutikimas Bendrovei atlikti tam tikrus veiksmus, pavyzdžiui, siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimus.

 

  1. 2.1.4 Duomenų tvarkymas – bet kokie veiksmai ar veiksmų seka atliekami su Asmens duomenimis (pavyzdžiui, Asmens duomenų saugojimas, rinkimas, sisteminimas, keitimas, naudojimas ir kita).

 

  1. 2.1.5 Slapukas (angl. cookie) – nedidelė tekstinės informacijos dalelė, kuri automatiškai sukuriama naršant Internetinėje svetainėje, Internetinė platformoje ar Mobiliojoje aplikacijoje ir yra saugoma Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje.

 

  1. 2.1.6 Tiesioginė rinkodara – veikla, skirta el. paštu, telefonu arba kitokiu tiesioginiu būdu siūlyti asmenims paslaugas ir / arba teirautis jų nuomonės dėl siūlomų paslaugų.

 

 

3. TVARKOMI ASMENS DUOMENYS IR DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI

 

 1. 3.1 Žemiau Bendrovė pateikia informaciją, kokie Jūsų Asmens duomenys ir kokiais tikslais yra tvarkomi. 

 

 1. 3.2 Tvarkomi Asmens duomenys ir tikslai:

 

  1. 3.2.1 Vartotojo (lankytojo) paskyros sukūrimo (prisiregistravimo) Internetinėje platformoje, esančioje Internetinėje svetainėje www.sejico.lt, tikslu: elektroninio pašto adresas arba, jeigu paskyros sukūrimas ir registravimosi procesas vyksta per internetines svetaines „Facebook“ arba „Google“ – elektroninio pašto adresas.

 

  1. 3.2.2 Vartotojo (lankytojo) identifikavimo ir paskyros personalizavimo, vartotojui (lankytojui) sukūrus paskyrą Internetinėje platformoje, tikslu: fiziniams asmenims - paskyros pavadinimas, vietovė, telefono numeris; ūkiams (papildomai) - ūkio kodas, veikla, plotas; įmonėms (papildomai) - įmonės kodas, PVM kodas (nebūtina).

 

  1. 3.2.3 Bendrovės Internetinės platformos suteikiamų funkcijų naudojimosi tikslu, vartotojas (lankytojas) savanoriškai pateikia šiuos duomenis: paskyros pavadinimas, vietovė, telefono numeris, veikla, ūkio plotas; ūkiams papildomai: ūkio kodas, veikla, plotas; įmonėms papildomai: įmonės kodas, PVM kodas (nebūtina), skelbimo pavadinimas, skelbimo aprašymas, skelbimo nuotrauka, IP adresas, mobiliojo įrenginio ID numeris, kita vartotojo (lankytojo) sugeneruota ir paskelbta informacija.

 

  1. 3.2.4 Tiesioginės rinkodaros siuntimo ir gavimo tikslu: elektroninis paštas, telefono numeris.

 

  1. 3.2.5 Susisekimo su Bendrove tikslu: elektroninio pašto adresas, vartotojo žinutė ir joje pateikta informacija.

 

  1. 3.2.6 Internetinės svetainės (platformos) veikimo gerinimo ir turinio atnaujinimo tikslu renkami šie automatiniu būdu iš galinių įrenginių (kompiuterio, telefono ir kt.), Jums prisijungus prie Internetinės svetainės ar Internetinės platformos, surinkti duomenys: vartotojo (lankytojo) paskyros sukūrimo laikas, prisijungimo laikas, skelbimo sukūrimo laikas, duomenys, automatiniu būdu surinkti Slapukų pagalba.

 

  1. 3.2.7 Bendrovės teisinių pareigų įvykdymo tikslu: Bendrovė turi teisę, vykdama teisės aktų įpareigojimus, institucijų teisėtus prašymus, gindama savo teises rinkti, atskleisti Jūsų Asmens duomenis ar atlikti kitus tvarkymo veiksmus su jais, tik tokia apimti, kokia būtina konkrečioms teisinėms prievolėms ar teisėms įgyvendinti.

 

 1. 3.3 Bendrovė nurodo, jog dalis vartotojo (lankytojo) per Internetinę platformą ar (ir) Mobiliąja aplikaciją pateiktos informacijos bus matoma ir kitiems Internetinės platformos ar (ir) Mobiliosios aplikacijos lankytojams. Kitiems lankytojams matoma informacija yra ši: ūkio pavadinimas, vietovė, telefono numeris, kita Jums naudojantis Bendrovės Paslaugomis Jūsų sugeneruota informacija (pavyzdžiui, skelbimai, komentarai, forumo žinutės ir kita).

 

4. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PAGRINDAI

 

4.1 Bendrovė turi teisę tvarkyti Jūsų Asmens duomenis tik turėdama tam teisinį pagrindą. Aukščiau nurodyti Asmens duomenų tvarkymo tikslai ir jų įgyvendinimui renkami Jūsų Asmens duomenys yra tvarkomi šiais Asmens duomenų tvarkymo teisiniais pagrindais:

 

 1. 4.1.1 Būtinybė atlikti veiksmus iki sutarties su Bendrove dėl Bendrovės Paslaugų teikimo sudarymo, sudaryti sutartį bei ją vykdyti (BDAR 6 str. 1(b) p.).

 

 1. 4.1.2 Jūsų, kaip Duomenų subjekto, Sutikimas (BDAR 6 str. 1(a) p.). Bendrovei tvarkant Jūsų Asmens duomenis Jūsų Sutikimo teisiniu pagrindu, Jūs bet kada turite teisę atšaukti savo Sutikimą, susiekdami su Bendrove kontaktiniu el. pašto adresu: info@sejico.lt. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

 

 1. 4.1.3 Bendrovės teisėtų interesų pagrindu (BDAR 6 str. 1(f) p.).

 

 1. 4.1.4 Vadovaujantis įstatymais ar kitais teisės aktais (BDAR 6 str. 1(c) p.).

 

5. ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS

 

5.1 Bendrovė Jūsų Asmens duomenų neperduoda jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus toliau Privatumo Politikoje nurodytus atvejus. Bendrovė Jūsų Asmens duomenų neperduoda už Europos Sąjungos teritorijos ribų.

 

5.2 Bendrovė turi teisę perduoti Jūsų Asmens duomenis:

 

  1. 5.2.1 Asmens duomenų tvarkytojams, teikiantiems Bendrovei paslaugas: Asmens duomenys perduodami asmenims, kurie, teikdami Bendrovei paslaugas, tvarko Jūsų Asmens duomenis Bendrovės vardu. Pavyzdžiui, IT sistemų priežiūros ir kitas IT paslaugas teikiančioms bendrovėms, buhalterines paslaugas teikiančioms bendrovėms, bendrovėms, teikiančioms Tiesioginės rinkodaros, naujienlaiškių siuntimo paslaugas, Bendrovės atstovams (agentams). Bendrovės pasitelkti Asmens duomenų tvarkytojai tvarko Bendrovės perduotus Asmens duomenis tik ta apimtimi, kuri yra būtina tinkamam paslaugų suteikimui. Bendrovė užtikrina, kad su kiekvienu Asmens duomenų tvarkytoju yra pasirašyta sutartis, kuriose aptarti Asmens duomenų saugumo ir kiti būtini Asmens duomenų tvarkymo klausimai.

 

  1. 5.2.2 Valstybės ir valdžios įstaigoms bei institucijoms: Bendrovė turi pareigą, jeigu to reikalauja teisės aktai ar teisėti pareigūnų ir kompetentingų institucijų ar įstaigų nurodymai, perduoti reikalaujamus Asmens duomenis valstybės ir valdžios įstaigoms bei institucijoms. Bendrovė turi teisę perduoti konkrečius Asmens duomenis taip pat ir tada, jeigu reikia ginti Bendrovės teises ir teisėtus interesus

 

6. ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO LAIKOTARPIS

 

 1. 6.1 Bendrovė saugo Jūsų Asmens duomenis tik tokį laikotarpį, kuris yra būtinas šioje Privatumo Politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti, nebent Bendrovė pagal teisės aktų reikalavimus turi pareigą ar/ir teisę saugoti Asmens duomenis ilgiau.

 

 1. 6.2 Asmens duomenys saugomi vadovaujantis šiais terminais:

 

  1. 6.2.1 Aktyvių Internetinės Svetainės, Internetinės platformos ir Mobiliosios Aplikacijos vartotojų Asmens duomenys – 3 (tris) metus po paskutinio prisijungimo prie Internetinės platformos ar Mobiliosios Aplikacijos. Aktyvus vartotojas yra toks vartotojas, kuris naudojosi Internetinėje Svetainėje ar platformoje, ar Mobiliojoje Aplikacijoje teikiamomis Bendrovės Paslaugomis, tai yra sukūrė skelbimą, pateikė užsakymą, dalyvavo diskusijose ar atliko kitus veiksmus.

 

  1. 6.2.2 Neaktyvių Internetinės svetainės, Internetinės platformos ir Mobiliosios Aplikacijos vartotojų Asmens duomenys – 3 (tris) mėnesius po to, kai sueina vieneri metai nuo paskutinio prisijungimo prie Paskyros (t.y. jei vartotojas buvo neaktyvus 1 (vienerius) metus). Neaktyvus vartotojas yra toks vartotojas, kuris nesinaudojo Internetinėje svetainėje ar platformoje, ar Mobiliojoje Aplikacijoje teikiamomis Bendrovės Paslaugomis, tai yra nesukūrė skelbimo, nepateikė užsakymo, nedalyvavo diskusijose ar neatliko kitų veiksmų.

 

  1. 6.2.3 Internetinės svetainės, Internetinės platformos ir Mobiliosios Aplikacijos vartotojų, kurių paskyra buvo panaikinta Bendrovės iniciatyva dėl Bendrovės taisyklėms prieštaraujančio vartotojo elgesio – 3 (tris) metus po paskyros panaikinimo. Asmens, pažeidusio Bendrovės naudojimosi Taisykles paskyra gali būti panaikinta Bendrovės inciatyva. Šis duomenų saugojimo terminas užtikrina Bendrovės teisėtus interesus, be kita ko, ginantis nuo galimo Bendrovės teisių pažeidimo.

 

 1. 6.3 Pasibaigus aukščiau nurodytiems terminams, minėti Asmens duomenys bus ištrinami neatgaminamai.

 

 1. 6.4 Bendrovei tvarkant Jūsų Asmens duomenis Jūsų Sutikimo teisiniu pagrindu, Jūs bet kada turite teisę atšaukti savo Sutikimą, susiekdami su Bendrove kontaktiniu el. pašto adresu: info@sejico.lt. Jums atšaukus Sutikimą, Bendrovė Jūsų Asmens duomenis, tvarkomus Sutikimo pagrindu, nedelsiant ištrins. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki Sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

 

7. JŪSŲ TEISĖS IR TEISIŲ ĮGYVENDINIMAS

 

 1. 7.1 Jūs, kaip Duomenų subjektas, turite šias teises:

 

  1. 7.1.1 Teisė būti informuotam, gauti informaciją, kaip Bendrovė tvarko Jūsų Asmens duomenis,  susipažinti su Bendrovės tvarkomais Jūsų asmens duomenimis – Jūs turite teisę būti informuotas, susipažinti ir gauti visą būtiną informaciją apie Jūsų Asmens duomenų tvarkymą; gauti informaciją, ar Bendrovė tvarko Jūsų Asmens duomenis ir gauti jų kopiją.

 

  1. 7.1.2 Teisė prašyti ištaisyti Bendrovės tvarkomus Jūsų Asmens duomenis – Jūs turite teisę reikalauti pakeisti, patikslinti ar ištaisyti Asmens duomenis, esančius Bendrovės žinioje, jeigu jie pasikeitė arba (ir) manote, jog Asmens duomenys yra neteisingi ar (ir) netikslūs.

 

  1. 7.1.3 Teisė prašyti ištrinti duomenis – Jūs turite teisę reikalauti „būti pamirštam“, jei Jūsų Asmens duomenys nebėra reikalingi tikslo, kuriam jie buvo surinkti, įgyvendinimui; Jūs atšaukiate Sutikimą tvarkyti Jūsų Asmens duomenis, jei duomenų tvarkymas buvo grindžiamas Jūsų sutikimu; Jūsų Asmens duomenis Bendrovė tvarko grįsdama teisėtu interesu, bet Jūs tokiam tvarkymui prieštaraujate ir nėra viršesnių teisėtų priežasčių tvarkyti Asmens duomenis; Jūsų Asmens duomenis ištrinti privalome įgyvendindami Bendrovei taikomas teisines prievoles; Jūsų Asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai.

 

  1. 7.1.4 Teisė prašyti apriboti Jūsų duomenų tvarkymą – Jūs turite teisę riboti Bendrovės atliekamą Jūsų Asmens duomenų tvarkymą, jei ginčijate Jūsų Asmens duomenų tikslumą ir Bendrovė atlieka su tuo susijusį patikrinimą; Jūsų Asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai; jei Jūsų Asmens duomenys nebėra reikalingi tam tikslui, kuriam jie buvo surinkti, tačiau jų reikia Jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus; jei Jūs paprieštaravote duomenų tvarkymui, kol bus patikrinta, ar Bendrovės teisėtos priežastys yra viršesnės už Jūsų priežastis.

 

  1. 7.1.5 Teisė prašyti perkelti Bendrovės tvarkomus Jūsų Asmens duomenis – Jūs turite teisę gauti Jūsų Bendrovei pateiktus Asmens duomenis arba teisę prašyti šiuos duomenis perduoti kitam duomenų valdytojui susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu, jei Jūsų Asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas sutartimi ar Jūsų sutikimu ir Jūsų Asmens duomenys yra tvarkomi automatinėmis priemonėmis. 

 

  1. 7.1.6 Teisė nesutikti su Jūsų Asmens duomenų tvarkymu – Jūs turite teisę prieštarauti dėl Jūsų Asmens duomenų tvarkymo, kai Jūsų Asmens duomenis Bendrovė tvarko teisėto Bendrovės ar trečiojo asmens intereso pagrindu. Jums pareiškus neSutikimą su Asmens duomenų tvarkymu, toks tvarkymas bus toliau atliekamas tik tuo atveju, jeigu Bendrovė, turėdama svarių argumentų, nuspręs, kad priežastys, dėl kurių atliekamas Asmens duomenų tvarkymas, yra viršesnės už Jūsų interesus, teises ir laisves, arba jeigu Asmens duomenys yra reikalingi pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus;

 

  1. 7.1.7 Teisė atšaukti duotą Sutikimą dėl Jūsų Asmens duomenų tvarkymo – Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo duotą Sutikimą. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki Sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

 

  1. 7.1.8 Teisė paduoti skundą priežiūros institucijai – Jūs turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Bet kokiu atveju, siūlome pirmiausia kreiptis į mus – galbūt galėsime išspręsti susidariusią problemą kartu.

 

 1. 7.2 Jeigu pageidaujate įgyvendinti aukščiau nurodytą teisę (-es), turite kreiptis į Bendrovę el. pašto adresu info@sejico.lt.

 

 1. 7.3 Bendrovė, gavusi Jūsų prašymą, per 30 dienų, nebent toks terminas gali būti pratęsiamas teisės aktuose nustatyta tvarka ir pagrindais, turi pareigą įgyvendinti Jūsų prašymą ir atitinkamai - įgyvendinti Jūsų teisę (-es) arba atsisakyti tą padaryti, nurodant motyvuotas atsisakymo priežastis. Asmens duomenų saugumo užtikrinimo tikslu, įgyvendinant Jūsų Prašymą, Bendrovė turi teisę prašyti Jūsų patvirtinti savo tapatybę.

 

 1. 7.4 Jūsų prašymas įgyvendinti Jūsų teisę (-es) Bendrovės įgyvendinamas nemokamai, nebent Jūsų prašymas yra akivaizdžiai nepagrįstas, neproporcingas, perteklinis ar pasikartojantis. Tokiu atveju, Bendrovė turi teisę prašyti Jūsų pagrįsto mokesčio, kuris atitinka Bendrovės patiriamas administracines išlaidas.

 

8. ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

 

 1. 8.1 Bendrovė, taikydama tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones ir vadovaudamasi duomenų apsaugos teisės aktais, įskaitant ir BDAR, įsipareigoja saugoti Jūsų Asmens duomenis nuo praradimo, neleistino naudojimo, atskleidimo ar kito neteisėto tvarkymo bei užtikrinti Asmens duomenų konfidencialumą ir reikiamą apsaugos lygį. Bendrovė nurodo, jog nė viena informacinė sistema (programa/platforma) nėra visiškai apsaugota nuo išorinių pažeidimų ar nelaimių, tačiau Bendrovė deda visas pastangas Jūsų Asmens duomenų saugumui užtikrinti.

 

9. TIESIOGINĖ RINKODARA

 

 1. 9.1 Bendrovė turi teisę tvarkyti Jūsų Asmens duomenis Tiesioginės rinkodaros pranešimų siuntimo tikslu tik tuo atveju, jeigu turi Jūsų aiškiai ir laisva valia Jūsų suteiktą Sutikimą naudoti Asmens duomenis šiuo tikslu.

 

 1. 9.2 Bendrovė Tiesioginės rinkodaros pranešimus gali siųsti Jūsų nurodytu elektroniniu paštu ir (ar) telefonu. Jūs turite teisę pasirinkti Tiesioginės rinkodaros pranešimus gauti tik elektroniniu paštu, tik telefonu, ar abejais šiais atvejais.

 

 1. 9.3 Jūsų Sutikimas Bendrovei tvarkyti Jūsų Asmens duomenis Tiesioginės rinkodaros tikslu, Jums pageidaujant, gali būti bet kada atšauktas. Jeigu norėtumėte atšaukti savo Sutikimą, susisiekite su Bendrove kontaktiniu el. pašto adresu info@sejico.lt arba atšaukite savo Sutikimą, atsakydami į Tiesioginės rinkodaros pranešimą, gautą elektroniniu paštu ir (ar) telefonu.

 

10. SLAPUKAI

 

 1. 10.1 Slapukai – maži tekstiniai dokumentai, kurie įrašomi iš Internetinės svetainės į lankytojo kompiuterį arba mobilųjį telefoną. Lankydamiesi Bendrovės Internetinėje svetainėje ir iššokusiame laukelyje paspausdami mygtuką „Sutinku“, Jūs sutinkate, kad Slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone ar kitame įrenginyje tokiu būdu, koks yra aprašytas Jūsų naršyklėje.

 

 1. 10.2 Jeigu susipažinę su Slapukais nesutinkate su jų naudojimu, Jūs turite teisę ir galimybę su jų naudojimu nesutikti. Bendrovė nurodo, jog atsisakius Slapukų įdiegimo, Internetinė svetainė ar kai kurios jos funkcijos gali tinkamai neveikti. Jūsų Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki Sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

 

 1. 10.3 Bendrovė nurodo, jog Jūs visada galite vėliau išjungti „Slapukus“. Slapukus galima išjungti pasinaudojus savo naršyklės nustatymų parinktis. Jeigu nenorite priimti Slapukų, savo naršyklės nustatymuose galite nustatyti nepriimti visų ar konkrečių Slapukų. Savo naršyklėje Slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Pavyzdžiui, galite atšaukti duotą Sutikimą naudoti Slapukus įjungdami savo naršyklės funkciją, leidžiančią atmesti bet kokius pasiūlymus išsaugoti bet kokius Slapukus. Šiuos nustatymus savo naršyklėje galite rasti nustatymų ar pirmenybių meniu.

 

 1. 10.4 Norėdami daugiau sužinoti apie Slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti: http://www.allaboutcookies.org.

 

 1. 10.5 Bendrovės Internetinės svetainės administratorius naudoja žemiau nurodytų rūšių slapukus su kuriais vartotojas, iššokusiame „Slapukų“ laukelyje paspaudęs „Sutinku“, sutinka:

 

  1. 10.5.1 Funkciniai Slapukai. Šie Slapukai naudojami Bendrovės Internetinėje Svetainėje, Internetinėje platformoje ar Mobiliojoje aplikacijoje pakartotinai besinaudojančio vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir kita.

 

  1. 10.5.2 Būtinieji Slapukai. Tokie Slapukai reikalingi tinkamam Internetinės Svetainės, Internetinės platformos ar Mobiliosios aplikacijos veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis Internetinės svetainės, Internetinės platformos, Mobiliosios aplikacijos funkcijomis, pavyzdžiui, saugiai prisijungti prie Internetinės platformos paskyros.

 

  1. 10.5.3 Analitiniai ir našumo Slapukai. Tokie Slapukai Internetinės svetainės administratoriui leidžia atpažinti ir suskaičiuoti Internetinės svetainės, Internetinės Platformos ar Mobiliosios aplikacijos lankytojų skaičių bei nustatyti, kaip lankytojai naršo po Internetinė svetainę, Internetinę platformą ar Mobiliąją aplikaciją, kad prireikus būtų galima atlikti tobulinimus.

 

  1. 10.5.4 Tiksliniai Slapukai. Šie Slapukai leidžia Internetinės svetainės administratoriui sekti puslapius ir nuorodos, kuriose vartotojas lankosi. Tai suteikia galimybę pateikti vartotojui aktualias ir personalizuotas reklamas.

 

11. SOCIALINIAI TINKLAI

 

 1. 11.1 Internetinėje Svetainėje, Internetinėje platformoje ar Mobiliojoje aplikacijoje gali būti pateikiamos nuorodos į Bendrovės paskyras socialiniuose tinkluose ar nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines. Todėl, norėdami susipažinti su Jūsų Asmens duomenų tvarkymu socialiniuose tinkluose arba trečiųjų šalių svetainėse, siūlome perskaityti trečiųjų šalių privatumo politikas arba tiesiogiai susisiekti su šiais paslaugų tiekėjais.

 

12. SKUNDAI

 

 1. 12.1 Jei manote, kad Jūsų teisės, susijusios su Asmens duomenų apsauga, buvo pažeistos, turite teisę pateikti skundą Valstybinei Asmens duomenų inspekcijai. Kontaktiniai duomenys: L. Sapiegos g. 17, Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

 

 1. 12.2 Bendrovė būtų dėkinga už suteiktą galimybę išspręsti Jūsų skundą, pretenzijas dėl Jūsų Asmens duomenų tvarkymo iki Jums kreipiantis į priežiūros instituciją. Dėl šios priežasties Bendrovė prašytų, Jums turint bet kokių pretenzijų ar nusiskundimų, visų pirma kreiptis į Bendrovę el. pašto adresu info@sejico.lt.

 

 

Privatumo Politika paskelbta 2020-04-16